Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени
