Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Media
ta: ஊடகம்

en: The specified file %name could not be uploaded.
ta: கொடுக்கப்பட்ட கோப்பு %name ஐ மேலேற்றம் செய்ய முடியாது.
