Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: The specified file %name could not be uploaded.
te: %name అను ఫైలు ని అప్లోడ్ చేయుట వీలుపడలేదు
