Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል
