Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.
