Media watermark (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Media
ja: メディア

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: The specified file %name could not be uploaded.
ja: 指定されたファイル %name をアップロードできませんでした。
