Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Media
th: สื่อ

en: The specified file %name could not be uploaded.
th: ไฟล์ %name ที่ระบุไม่สามารถอัปโหลดได้
