Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم
