Media: YouTube (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
