Media: YouTube (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
