Media: YouTube (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Image style
hu: Képstílus

en: dark
hu: sötét

en: light
hu: világos

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Full screen
hu: Teljes képernyő
