Media: YouTube (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Search
ja: 検索

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: next
ja: 次

en: previous
ja: 前

en: Apply
ja: 適用

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Resize
ja: リサイズ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ja: 未知のエラーが発生したため、ファイル %file を保存できませんでした。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Show suggested videos when the video finishes
ja: 動画の再生後におすすめ動画を表示
