Media: YouTube (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Search
ka: ძიება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: next
ka: შემდეგი

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.
