Media: YouTube (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ug: ئېنىقسىز خاتالىق كۆرۈلۈپ، %file ھۆججەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.
