Media: YouTube (7.x-2.0-rc2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Search
fi: Etsi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: next
fi: seuraava

en: Red
fi: Punainen

en: Apply
fi: Käytä

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fi: Tiedostoa %file ei voitu tallentaa. Tapahtui tuntematon virhe.

en: Light
fi: Vaalea

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Dark
fi: Tumma

en: YouTube videos
fi: YouTube videot

en: Videos provided by YouTube.
fi: Videot tarjoaa YouTube

en: Provides YouTube support for File Entity and the Media module.
fi: YouTube tuki File Entity ja Media moduuleille.
