Media: YouTube (7.x-2.0-rc3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: Red
eo: Ruĝa

en: Apply
eo: Apliku

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita. Nekonata eraro okazis.

en: Image style
eo: Bilda stilo
