Media: YouTube (7.x-2.0-rc4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: next
pl: nast.

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: previous
pl: poprzedni

en: Apply
pl: Zastosuj

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: Light
pl: Jasny

en: Origin
pl: Źródło

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Dark
pl: Ciemny

en: Player theme
pl: Skórka odtwarzacza
