Media: YouTube (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Search
he: חיפוש

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: next
he: הבא

en: previous
he: קודם

en: Apply
he: החל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Resize
he: שינוי גודל

en: YouTube
he: יוטיוב

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Image style
he: סגנון תמונה
