Media: YouTube (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Search
nl: Zoeken

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: next
nl: volgende

en: previous
nl: vorige

en: Apply
nl: Toepassen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: YouTube Video
nl: Youtube video

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Show suggested videos when the video finishes
nl: Voorgestelde video's weergeven wanneer de video is afgelopen
