Media: YouTube (7.x-3.12) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: White
ar: أبيض

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
