Media: YouTube (7.x-3.12) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Light
ca: Clar

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Dark
ca: Fosc
