Media: YouTube (7.x-3.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Dark
gl: Escuro

en: YouTube videos
gl: Videos de YouTube
