Media: YouTube (7.x-3.5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Origin
ja: 原点

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
