Media: YouTube (7.x-3.5) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Red
vi: Đỏ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Dark
vi: Sẫm màu
