Media: YouTube (7.x-3.12) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
