Media Youtube URL Formatter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Use absolute path
tr: Mutlak yol kullan
