Media Youtube URL Formatter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Use absolute path
hu: Abszolút útvonal használata

en: URL type
hu: Webcím típusa

en: Relative file path
hu: Relatív fájl útvonal

en: Full URL
hu: Teljes webcím

en: Use relative path
hu: Relatív útvonal használata

en: Use full URL
hu: Teljes webcím használata
