Media Youtube URL Formatter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
