MediaElement (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Download
hu: Letöltés

en: None
hu: Nincs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Controls
hu: Vezérlők

en: CSS Class
hu: CSS osztály
