MediaElement (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: None
uk: Ні

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Controls
uk: Керування

en: CSS Class
uk: Клас CSS
