MediaElement (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Enable MediaElement.js site wide
nl: MediaElement.js op de gehele website inschakelen

en: Settings for MediaElement.js integration with Drupal
nl: Instellingen voor MediaElement.js-integratie met Drupal

en: Download Link
nl: Downloadlink

en: Download Link Text
nl: Tekst voor downloadlink

en: Width: @width px, Height: @height px
nl: Breedte: @width px, Hoogte: @height px
