MediaElement (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Do not display
be: Не адлюстроўваць

en: Duration
be: Працягласць

en: Features
be: Функцыі
