MediaElement (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Volume
ca: Volum

en: Loop
ca: Bucle

en: Do not display
ca: No el mostris

en: Duration
ca: Durada

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Current time
ca: Hora actual

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Show description
ca: Mostra la descripció
