MediaElement (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Do not display
el: Να μην εμφανίζονται

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής
