MediaElement (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: Do not display
fi: Älä näytä

en: Duration
fi: Kesto

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Show description
fi: Näytä kuvaus
