MediaElement (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Loop
he: בלופ

en: Do not display
he: אל תציג

en: Duration
he: משך

en: Features
he: פיצ'רים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Show description
he: הצגת תיאור
