MediaElement (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Do not display
ku: پیشان مەدە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
