MediaElement (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Loop
lv: Cilpa

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
