MediaElement (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Do not display
mr: दाखवू नका
