MediaElement (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Volume
ro: Volum

en: Loop
ro: Buclă

en: Do not display
ro: Nu se afişează

en: Duration
ro: Durată

en: Features
ro: Caracteristici

en: Show description
ro: Arată descrierea

en: Progress
ro: Progres
