MediaElement (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Duration
te: నిడివి

en: Features
te: విశేషాలు
