MediaElement (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Do not display
th: ไม่ต้องแสดง

en: Duration
th: เวลาสอบ
