MediaElement (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Controls
ug: كونترول

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
