MediaElement (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Loop
ar: حلقة

en: Do not display
ar: لا تعرضها

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Features
ar: الخصائص

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
