MediaElement (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Do not display
ast: Anubrir
