MediaElement (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: Duration
az: Müddət

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Show description
az: Təsviri göstərin
