MediaElement (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
