MediaElement (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Do not display
cs: Nezobrazovat

en: Duration
cs: Trvání

en: Controls
cs: Ovládání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Show description
cs: Zobrazit popis
