MediaElement (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Do not display
cy: Peidiwch ag arddangos
