MediaElement (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Volume
da: Mængde

en: Do not display
da: Vis ikke

en: Duration
da: Varighed

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Show description
da: Vis beskrivelse

en: Progress
da: Fremdrift
